Adı ve Soyadı Doğum Yılı SI Numarası
Sporcu

Kulübün Adı:
E-posta:
Telefon:

Kategori: Doğum Yılı Seçimine Göre Gelecektir
SıraKulüpKategoriSporcu (SI)
1 Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiYILDIZLAR Ege ERTOP
()
2 Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü DerneğiMİNİKLER Deniz ERTOP
()
3 Yakamoz GSKMİNİKLER Eylül ÜNMEK
()
4 Yakamoz GSKKÜÇÜKLER ÜMMÜ AYSU DURAN
()
5 Yakamoz GSKKÜÇÜKLER DEMİR DEMİRER
()
6 Yakamoz GSKMİNİKLER SÜLEYMAN SARP ÇOŞKUN
()
7 YAKAMOZ GSKMİNİKLER ATEŞ ŞENTÜRK
()
8 YAKAMOZ GSKMİNİKLER Nihat Berk Yengeç
()
9 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER Civan Deniz Tevsi
()
10 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER Bahadir Kuzey Bozak
()
11 YAKAMOZ GSKKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Hüsrev Akbaş
()
12 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR Tahsin Inalbay
()
13 YAKAMOZ GSKGENÇLER Nehir Toker
()
14 YAKAMOZ GSKGENÇLER Nehir Demircan
()
15 YAKAMOZ GSKGENÇLER Aylis Uçan
()
16 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR Yavuz Çagan Bozak
()
17 YAKAMOZ GSKKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Ilayda Kasap
()
18 YAKAMOZ GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Nuran Demirer
()
19 YAKAMOZ GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Belgin Tek
()
20 PAN DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER YURDAER GÜNCÜ
()
21 FERDİKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER SIDIKA ÖZDEMİROĞLU
()
22 FERDİKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER ÖMER BİLGEN ÖZDEMİROĞLU
()
23 KarataşKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Muhammed AYAZ
()
24 KarataşGENÇLER Mustafa UĞUR
()
25 karataşGENÇLER Emrecan ATALAY
()
26 karataşGENÇLER Çağdaş ALDEMİR
()
27 karataşGENÇLER Ömer BİLGİÇ
()
28 YAKAMOZ GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER ÖZGÜR GÜVERCİN
()
29 YAKAMOZ GSKKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER SEMRA GÜVERCİN
()
30 YAKAMOZ GSKGENÇLER DURU CEREN CERİT
()
31 YAKAMOZ GSKGENÇLER MUSTAFA MURAT
()
32 YAKAMOZ GSKGENÇLER HÜSEYİN EMİR KORKOM
()
33 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER ELİF ASMİN MUHACİR
()
34 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER AHMET EREN CEYLAN
()
35 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER MEHMET ŞERİF CAN ER
()
36 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER VEDAT BATU GÖKÇE
()
37 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR ERVA ÖZSARI
()
38 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER DERİN DELTA
()
39 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR GİZEM ÖZTÜRK
()
40 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR EYLÜL GÜRKAN
()
41 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR TOPRAK DENİZ ÇELİK
()
42 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER ONUR GÜRKAN
()
43 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER EYLÜL HANDE BÖLÜK
()
44 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR BAŞAR ARDA BAĞ
()
45 YAKAMOZ GSKGENÇLER BEKİRCAN KIRIKÇI
()
46 YAKAMOZ GSKKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER ALPEREN ATAŞ
()
47 YAKAMOZ GSKGENÇLER BATUHAN ÇAKIR
()
48 YAKAMOZ GSKGENÇLER BUKET BİLENLER
()
49 YAKAMOZ GSKKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER CAN GÜRGÜN
()
50 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR DENİZ EMRE ATEŞ
()
51 YAKAMOZ GSKGENÇLER KILIÇ BORA KUZUCU
()
52 YAKAMOZ GSKKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER MERT TIRAK
()
53 YAKAMOZ GSKGENÇLER MÜNEVVER VARLI
()
54 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR TUNA VATANSEVER
()
55 Akut spor kulübüKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER bahar öger
()
56 Akut Spor KulübüKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER hülya yücebaş
()
57 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Leila Türkan Doluca
()
58 Ege Maraton Spor KulübüYILDIZLAR Mehmet Çoban
()
59 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Azat Kaya
()
60 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Eren Yediaylı
()
61 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Berat Çiftçi
()
62 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Yağmur Akyıl
()
63 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Yiğit Kalın
()
64 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Nisanur Paçacı
()
65 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Öznur Çetin
()
66 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Rüya Aşık
()
67 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Musa Doluca
()
68 Ege Maraton Spor KulübüKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Rose Doluca
()
69 Ege Maraton Spor KulübüKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Osman Doluca
()
70 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Berçem Baltaş
()
71 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Ahmet Efe Karslı
()
72 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER evren başkal
()
73 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Burcu Öykü Orşahin
()
74 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Arashan Pehlivan
()
75 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Burak Büyükhatipoğlu
()
76 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Deniz Aras Güvenç
()
77 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Güneş Işıldakoğlu
()
78 Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Umay Işıldakoğlu
()
79 Ege Maraton Spor KulübüYILDIZLAR Gürkan Genç
()
80 Ege Maraton Spor KulübüYILDIZLAR Yiğit Tosun
()
81 Ege Maraton Spor KulübüGENÇLER Arda Gören
()
82 Ege Maraton Spor KulübüGENÇLER Emircan Beken
()
83 Ege Maraton Spor KulübüGENÇLER Miraç Büyükhatipoğlu
()
84 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Yılmaz Kerem Çiftçi
()
85 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Polat Alparlan
()
86 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Batuhan Batur
()
87 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Cemre Batur
()
88 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Yusuf Bayram
()
89 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Hatice Gülderen Tok
()
90 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Ege Özata
()
91 Ege Maraton Spor KulübüMİNİKLER Nazan Yılmaz
()
92 TED Aliağa Koleji KENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Cansu KOMSUOGLU
()
93 Yakamoz GSKKÜÇÜKLER Cansın ÖZTÜRK
()
94 ADRENALİN SK.KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Veli EMRE
(9005246)
95 BURSA HEDEF GDOSKYILDIZLAR SILA DURSUN
(2083713)
96 BURSA HEDEF GDOSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER TANZER DURSUN
(2083724)
97 BURSA HEDEF GDOSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER NİLÜFER DURSUN
(2078625)
98 BURSA HEDEF GDOSKYILDIZLAR CEREN ÖZELER
(1413342)
99 BURSA HEDEF GDOSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER SERDAR ÖZELER
(1408064)
100 BURSA HEDEF GDOSKMİNİKLER KAAN KERİŞ
(2073004)
101 BURSA HEDEF GDOSKMİNİKLER YAREN YILMAZ
(1408054)
102 BURSA HEEF GDOSKKÜÇÜKLER İREM ÖZELER
(1408061)
103 BURSA HEDEF GDOSKKÜÇÜKLER BERRAK BİLGİN
(2073006)
104 BURSA HEDEF GDOSKMİNİKLER BAŞAK KOŞAR
(2073001)
105 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER birol efe şenesen
(yok)
106 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER halim efe karakaya
(yok)
107 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER tuğçe geyikli
()
108 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER beril kocamaz
()
109 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER alperen kılınç
()
110 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER ekrem kaan öner
()
111 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER selin koştu
()
112 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR betül dirik
()
113 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR yusuf üzel
()
114 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR iklim yolcu
()
115 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR kerem çelik
()
116 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR yiğithan kara
()
117 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR izzet kılınç
()
118 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER ipek ceylin çapar
()
119 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR ilayda abak
()
120 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR elif abak
()
121 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR yusuf aslan karakurt
()
122 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR taha akınalp
()
123 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR alican tarhan
()
124 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR yusuf ismet altay
()
125 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER mehmet çınar
()
126 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER mehmet kahraman
()
127 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER semih yüntem
()
128 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER elif özakıncı
()
129 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER miray sarı
()
130 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER asya koştu
()
131 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER akın yavaş
()
132 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER ahmet yavuz
()
133 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER ceyhun erer
()
134 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER sude duran
()
135 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER semih türkkokulu
()
136 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR yılmaz or
()
137 doruk KENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER yasemin özgüler
(1415801)
138 Turkbiligi IlkokuluMİNİKLER Kaan MERT
()
139 BERGAMAKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Selami ZEYREK
()
140 BERGAMAKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Rıza ARACI
()
141 Soma linyit maden spor kulübüKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Ecem gök
()
142 Bergama Belediye SK.YILDIZLAR Beril Ece EMRE
()
143 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER nurşen çan
()
144 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER sinem koştu
()
145  KÜÇÜKLER Efe Öztuzcu
()
146  KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Murat Öztuzcu
()
147 FerdiKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Ahmet Nuri Şahin
()
148 Yakamoz GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER İlhan ÜNMEK
()
149 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR merve turhan
()
150 KARATAŞGENÇLER SUDEM VURAL
()
151 KARATAŞGENÇLER ROJDA ADAR
()
152 KARATAŞGENÇLER ÖZGE ÇAM
()
153 KARATAŞGENÇLER ELİF ERDEM
()
154 Akut Spor KulübüKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Emrah Kurtoğlu
()
155 Ege Maraton Spor KulübüKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Çiğdem Karslı
()
156  KÜÇÜKLER Efe ÖZTUZCU
()
157 Bucak Gençlik Spor KulübüGENÇLER Mücahit İzci
()
158  KENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER Hakan OKUTAN
()
Oryantiring Yeri

Oryantiring Yönergesi X2

 

BÜLTEN 1

YARIŞMA ORGANİZASYON KURULU

Yarışmayı Düzenleyen Kurum:Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Etkinlik Direktörü:Suray DURAN

Organizasyon Sorumlusu:Özgür AYDIN

Baş Hakem :Sevda VARLI

 

YARIŞMA TEKNİK KURULU

Etkinlik Direktörü/Parkur Planlama: Suray DURAN

Baş Hakem:Sevda VARLI

Çıkış Sorumlu Hakem:Özgür AYDIN

Varış Sorumlu Hakem:Yasemin GÜLEÇ OVAGÜL

ETKİNLİK MERKEZİ

Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği  1713 Sokak No:48 D:307 Karşıyaka/İZMİR

 

ETKİNLİK PROGRAMI

13 Nisan 2019 Cumartesi

Eğitim

Çalışma Saatleri: 11:00-15:00

Ahmet Taner KIŞLALI  Rekreasyon alanı Karşıyaka/İZMİR

 

14 Nisan 2019 Pazar

10:00 – 11:00 Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Ferdi Yarışmasının İlk Çıkış

14:00 Dostluk  Takım Yarışmasının İlk Çıkışı

KATEGORİLER

Koşarak Oryantiring disiplin yarışmasında uygulanacak kategoriler Genel Yarış Talimatında belirtildiği gibidir ve aşağıda gösterilmiştir.

MİNİKLER

2009 ve daha sonrası doğumlular

KÜÇÜKLER

2007 - 2008 doğumlular

YILDIZLAR

2005  - 2006 doğumlular

GENÇLER

2001  - 2004 doğumlular

KENDİNİ KÜÇÜK HİSSETENLER

1985 - 2000 doğumlular

KENDİNİ GENÇ HİSSETENLER

1984 ve önce doğumlular

 

DOSTLUK YARIŞI YAPMA ŞEKLİ:

Aynı kategoride cinsiyet ayrımı yapılmadan ilk üç sıralamaya madalya verilecektir.

DOSTLUK YARIŞI YAPMA ŞEKLİ:

      Katılımcılar kendilerinin bulunduğu yaş aralığındaki kategoride üçerli (3’ li) takım oluştururlar.

      Okullar ve Kulüpler uygun yaş aralığında olmak üzere istedikleri sayıda takım oluşturabilirler.

Yarışma aynı kategoride bulunan  takımlara aynı anda çıkış verilir. Takımlar kendi aralarında haritadaki hedefleri paylaşarak  alana çıkarlar. Varışa gelen öğrenci veya sporcu takım arkadaşlarını bekler. Takım arkadaşları tamamlayan takım  varışta  bekleyen sorumluya gittikleri hedeflerin doğruluğunu kontrol ettirir. Bu şekilde doğru hedeflere giden minikler kategorisinde sporcularımızın  günün hatırası olan madalyayı  almaya hak eter. Diğer kategorilerde il üç sıralamaya giren takımlar madalyaya hak kazanır.

KAYITLAR

Kayıtlar  www.yakamozgsk.com adresinde olacaktır.

Eğitim almak isteyen ve eğitime katılmayı planlayanlara gerekli hazırlıkları yapabilmemiz için yakamozkulubu@hotmail.com mail adresine veya Genel Koordinatörümüz Suray DURAN (Tel:0.555.9936555) öğrenci ve sporcularımızın sayılarını ve Sorumlunun iletişim bilgilerini iletmeniz gerekmektedir.

 Oryantiring eğitimleri ve yarışları ücretsizdir.

PARKUR AYRINTILARI

14 Nisan 2019 Pazar

Harita :Ölçek 1 / 5000, eşyükselti 2.5 m

Haritacı:Suray DURAN

Parkur :Suray DURAN

    DUYURULAR ve DİĞER KONULAR

  Konaklama

Konaklama talebi olanlar aşağıda iletişim bilgisi olan kişilerle irtibata geçebilir.

İLETİŞİM

ADI SOYADI TELEFON ELEKTRONİK POSTA
Suray DURAN 0.555.9936555 yakamozkulubu@hotmail.com
Özgür AYDIN 0.505.3881508  
Sevda VARLI 0.532.6457208