Takım İsmi:
Adı ve Soyadı Doğum Yılı SI Numarası
1.Sporcu
2.Sporcu
3.Sporcu

Kulübün Adı:
E-posta:
Telefon:

Kategori: Doğum Yılı Seçimine Göre Gelecektir
SıraTakım AdıKulüpKategori1. Sporcu (SI)2. Sporcu (SI)3. Sporcu (SI)
1 KarataşKarataş GENÇLER Emrecan ATALAY
()
Çağdaş ALDEMİR
()
Ömer BİLGİÇ
()
2 Seferihisarlı küçük ErkeklerEge Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Arashan Pehlivan
()
Eren Yediaylı
()
Evren Başkal
()
3 MG Seferihisarlı küçük Erkekler Ege Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Azat Kaya
()
Berat Çiftçi
()
Yiğit Kalın
()
4 Seferihisarlı küçük KızlarEge Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Nisanur Paçacı
()
Öznur Çetin
()
Rüya Aşık
()
5 Yarımadalı küçük KızlarEge Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Yağmur Akyıl
()
Umay Işıldakoğlu
()
Burcu Öykü Orşahin
()
6 Güzelbahçeli Genç ErkeklerEge Maraton Spor KulübüGENÇLER Arda Gören
()
Emircan Beken
()
Miraç Büyükhatipoğlu
()
7 YARIMADANIN YILDIZLARIEge Maraton Spor KulübüYILDIZLAR GÜRKAN GENÇ
()
YİĞİT TOSUN
()
MEHMET ÇOBAN
()
8 BURSA HEDEF GENÇ HİSSEDENLERBURSA HEDEF GDOSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER NİLÜFER DURSUN
(2078625)
TANZER DURSUN
(2083724)
SERDAR ÖZELER
(1408064)
9 BURSA HEDEF MİNİKLERBURSA HEDEF GDOSKMİNİKLER KAAN KERİŞ
(2073004)
YAREN YILMAZ
(1408054)
BAŞAK KOŞAR
(2073001)
10 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER birol efe şenesen
()
halim efe karakaya
()
alperen kılınç
()
11 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER tuğçe geyikli
()
ipek ceylin çapar
()
beril kocamaz
()
12 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR betül dirik
()
iklim yolcu
()
ilayda abak
()
13 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR yusuf üzel
()
yiğithan kara
()
izzet kılınç
()
14 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR kerem çelik
()
yusuf aslan karakurt
()
taha akınalp
()
15 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER mehmet çınar
()
ahmet yavuz
()
akın yavaş
()
16 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER mehmet kahraman
()
ceyhun erer
()
semih türkkokulu
()
17 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıGENÇLER sude duran
()
miray sarı
()
asya koştu
()
18 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıYILDIZLAR alican tarhan
()
yusuf ismet altay
()
yılmaz or
()
19 BERGAMA TİMSAHLARIADRENALİN SK.KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER Veli EMRE
(9005246)
Selami ZEYREK
()
Rıza ARABACI
()
20 bergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıbergama halk eğitim merkezi oryantiring takımıKÜÇÜKLER nurşen çan
()
elif abak
()
selin koştu
()
21 TED Aliağa GENÇLERYakamoz gskGENÇLER Aylis Uçan
()
Hüseyin Emir Korkom
()
Mustafa Murat
()
22 TED Aliağa Şampiyon KIZLARYakamoz gskYILDIZLAR Gizem Öztürk
()
Derin Delta
()
Eylül Gürkan
()
23 TED Koleji ÖğretmenlerYakamoz gskKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER İslam Karasatılmış
()
İmren Coşkunarslan
()
Semra Güvercin
()
24 KARATAŞKARATAŞGENÇLER SUDEM VURAL
()
ELİF ERDEM
()
ÖZGE ÇAM
()
25 Güzelbahçeli Küçük ErkeklerEge Maraton Spor KulübüKÜÇÜKLER Deniz Aras Güvenç
()
Güneş Işıldakoğlu
()
Burak Büyükhatipoğlu
()
Oryantiring Yeri

Oryantiring Yönergesi X2

 

BÜLTEN 1

YARIŞMA ORGANİZASYON KURULU

Yarışmayı Düzenleyen Kurum:Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Etkinlik Direktörü:Suray DURAN

Organizasyon Sorumlusu:Özgür AYDIN

Baş Hakem :Sevda VARLI

 

YARIŞMA TEKNİK KURULU

Etkinlik Direktörü/Parkur Planlama: Suray DURAN

Baş Hakem:Sevda VARLI

Çıkış Sorumlu Hakem:Özgür AYDIN

Varış Sorumlu Hakem:Yasemin GÜLEÇ OVAGÜL

ETKİNLİK MERKEZİ

Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği  1713 Sokak No:48 D:307 Karşıyaka/İZMİR

 

ETKİNLİK PROGRAMI

13 Nisan 2019 Cumartesi

Eğitim

Çalışma Saatleri: 11:00-15:00

Ahmet Taner KIŞLALI  Rekreasyon alanı Karşıyaka/İZMİR

 

14 Nisan 2019 Pazar

10:00 – 11:00 Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Ferdi Yarışmasının İlk Çıkış

14:00 Dostluk  Takım Yarışmasının İlk Çıkışı

KATEGORİLER

Koşarak Oryantiring disiplin yarışmasında uygulanacak kategoriler Genel Yarış Talimatında belirtildiği gibidir ve aşağıda gösterilmiştir.

MİNİKLER

2009 ve daha sonrası doğumlular

KÜÇÜKLER

2007 - 2008 doğumlular

YILDIZLAR

2005  - 2006 doğumlular

GENÇLER

2001  - 2004 doğumlular

KENDİNİ KÜÇÜK HİSSETENLER

1985 - 2000 doğumlular

KENDİNİ GENÇ HİSSETENLER

1984 ve önce doğumlular

 

DOSTLUK YARIŞI YAPMA ŞEKLİ:

Aynı kategoride cinsiyet ayrımı yapılmadan ilk üç sıralamaya madalya verilecektir.

DOSTLUK YARIŞI YAPMA ŞEKLİ:

      Katılımcılar kendilerinin bulunduğu yaş aralığındaki kategoride üçerli (3’ li) takım oluştururlar.

      Okullar ve Kulüpler uygun yaş aralığında olmak üzere istedikleri sayıda takım oluşturabilirler.

Yarışma aynı kategoride bulunan  takımlara aynı anda çıkış verilir. Takımlar kendi aralarında haritadaki hedefleri paylaşarak  alana çıkarlar. Varışa gelen öğrenci veya sporcu takım arkadaşlarını bekler. Takım arkadaşları tamamlayan takım  varışta  bekleyen sorumluya gittikleri hedeflerin doğruluğunu kontrol ettirir. Bu şekilde doğru hedeflere giden minikler kategorisinde sporcularımızın  günün hatırası olan madalyayı  almaya hak eter. Diğer kategorilerde il üç sıralamaya giren takımlar madalyaya hak kazanır.

KAYITLAR

Kayıtlar  www.yakamozgsk.com adresinde olacaktır.

Eğitim almak isteyen ve eğitime katılmayı planlayanlara gerekli hazırlıkları yapabilmemiz için yakamozkulubu@hotmail.com mail adresine veya Genel Koordinatörümüz Suray DURAN (Tel:0.555.9936555) öğrenci ve sporcularımızın sayılarını ve Sorumlunun iletişim bilgilerini iletmeniz gerekmektedir.

 Oryantiring eğitimleri ve yarışları ücretsizdir.

PARKUR AYRINTILARI

14 Nisan 2019 Pazar

Harita :Ölçek 1 / 5000, eşyükselti 2.5 m

Haritacı:Suray DURAN

Parkur :Suray DURAN

    DUYURULAR ve DİĞER KONULAR

  Konaklama

Konaklama talebi olanlar aşağıda iletişim bilgisi olan kişilerle irtibata geçebilir.

İLETİŞİM

ADI SOYADI TELEFON ELEKTRONİK POSTA
Suray DURAN 0.555.9936555 yakamozkulubu@hotmail.com
Özgür AYDIN 0.505.3881508  
Sevda VARLI 0.532.6457208