Adınız
Soyadınız
T.C.Kimlik No
HES KODU
Doğum Yılınız
Cinsiyetiniz
Parola
Ülkeniz
Kulübünüzün Adı
E-posta Adresiniz
Cep Numaranız
Kategoriniz
SI Numarası
IOF ID (WRE)
Katılım Sayısı


Yarış Ulaşım Knockout +Kişi Yarışlar/Geziler
1. Yarış 08.09.2022 -Sürat Yarışı, Urla Şehir Merkezi Urla /izmir
2. Yarış 09.09.2022 -Sürat Yarışı,Alaçatı Çeşme /izmir
3. Yarış 10.09.2022 -Sürat Yarışı, Çeşme Kalesi Çevresi Çeşme /izmir
4. Yarış 11.09.2022 -Sürat Yarışı, Zübeyde Hanım Mahallesi Karşıyaka /izmir
1. Gezi 06.09.2021 Tarih ve kültür gezisi
2. Gezi 07.09.2021 - Tekne Turu
5. Yarış 10.09.2021-Sürat Yarışı, Kaynaklar Köy Merkezi / BUCA
6. Yarış 11.09.2021-Sürat Yarışı, Maltepe Mahallesi /ÇİĞLİ
7. Yarış 12.09.2021-Sürat Yarışı, Merkez ALİAĞA


Ayrıntılı Ücret Dökümü:

Döküm Alanı




YAKAMOZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ YARIŞ KATILIM HİZMET SÖZLEŞMESİ

MADDE 1 –KONU :

İşbu sözleşmenin konusu Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin düzenlediği yarışa kayıt yaptıran KATILIMCI’nın hak ve yükümlükleri kapsamaktadır.

 

MADDE 2 - YAKAMOZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİBİLGİLERİ :

Ünvanı: Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (YGSK olarak anılacaktır.)

Adresi:Cumhuriyet Mahallesi6708 Sok. No:8/2 Karşıyaka/ İZMİR

TELEFON:0.555.9936555

E-posta:yakamozkulubu@hotmail.com

 

MADDE 3– SZÖLEŞME KONUSU YARIŞMA BİLGİLERİ:

KATILIMCI’nın kayıt yaptırdığı yarışma aşağıdaki gibidir.

ADI: İZMİR 100.YIL  KURTULUŞ ORYANTİRİNG GÜNLERİ

ÜCRETİ: Bültende yazıldığı şekildedir.

  • ÖDEME ŞEKLİ:Havele

 

MADDE 4- KAYIT YAPTIRAN KATILIMCI BİLGİLERİ (KATILIMCI olarak anılacaktır.):

ADI  SOYADI :

ÜLKE:

E-POSTA:

MADDE 5- CAYMA HAKKI VE ÜCRET İADE KOŞULLARI:

Yarışma giriş ücretinin iadesi aşağıdaki şartlar çerçevesinde mümkündür :

*Bankanın aldığı masraflar iade edilmeyecektir.

*Ücretlerin belirtilen şartlarda iade edilebileceği son tarih yarışmanın yapılacağı tarihten on (10) gün(29 Ağustos 2022)  öncesidir.

*Ödeme yapılan tarihten sonraki yedi (7) gün içinde ücretin tamamının iade edilebileceği son tarih yarışmanın yapılacağı tarihten  on (10) gün(29 Ağustos 2022)   öncesidir.

*7 günlük süreden sonra, toplam ücret üzerinden, aşağıda belirtilen oranlarda kesinti uygulanacaktır.

* Yarışmaya tarihinden 30 günden az(09 Ağustos 2022 tarihinden sonra) kaldığı takdirde %40 (Yüzde kırk)

* Yarışmaya tarihinden 15 günden az(24 Ağustos 2022 tarihinden sonra)kaldığı takdirde %50 (Yüzde elli)

* Yarışmaya tarihinden 10 günden az(29 Ağustos 2022 tarihinden sonra)kaldığı takdirde ücret iadesi yapılmaz.

 

MADDE 6 :

İşbu sözleşme KATILIMCI tarafından elektronik ortamda onaylanıp YGSK’ye ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.

 

MADDE 7 :

YGSK teknik nedenlerden kaynaklanan güncelleme hatalarından sorumlu değildir.

 

MADDE 8 – GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİKASI :

YGSK tarafından düzenlenen yarışmalara kayıt yaptıran katılımcının bu amaçla girdiği bilgiler, katılımcı listelerinde, istatistiki bilgilerde, yarışma sırasında ve sonunda hazırlanan listelerde, sonuçlar vb. raporlarda kullanılabilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, katılımcının güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde YGSKveya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödeme yönelik tüm işlemlerin YGSK ara yüzü  üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

MADDE 9 – YETKİLİ MAHKEME :

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ileİzmir Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Taraflar arasında uyuşmazlık durumunda, öncelikle karşılıklı görüşme ve iyi niyet esastır. Eğer uyuşmazlık bu çerçevede çözümlenemez iseİzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Ödemenin gerçekleşmesi durumunda KATILIMCI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SıraIDKulüpAdı SoyadıSI NumarasıIOF ID
1 2Bostanli Gülhatun Arslan   
2 5Bostanli Spor Klubü Alvin Arslan   
3 6Altun O. S. K. Çınar Onur Şahin   
4 7Altun O. S. K. Doruk Şahin   
5 8Bostanlı Spor Kulübü Tilda ARSLAN   
6 10YAKAMOZ GSK Nevin Hacımusalar   
7 21YAKAMOZ GSK Filiz Bilenler   
8 22YAKAMOZ GSK Nurşen Çoşkun   
9 23YAKAMOZ GSK Ayşegül Övünç   
10 24YAKAMOZ GSK Itır Atadiyen   
11 25YAKAMOZ GSK Özlem Enez   
12 28İZMİR GSM Ömer Bilgen ÖZDEMİROĞLU   
13 29Ferdi Kaan Akman   
14 32İZMİR GSM SIDIKA ÖZDEMİROĞLU   
15 34YAKAMOZ GSK Ferhan HELVACIGÜL   
16 36YAKAMOZ GSK Elif BİLGE KÜÇÜKKARAMUKLU   
17 37YAKAMOZ GSK Buket BİLENLER   
18 38YAKAMOZ GSK Münevver VARLI   
19 39YAKAMOZ GSK Pınar ÖZTÜRK   
20 40YAKAMOZ GSK Irmak CIĞACI   
21 41YAKAMOZ GSK Defne ENEZ   
22 42YAKAMOZ GSK Ece ÖĞE   
23 43YAKAMOZ GSK Desen YORAN   
24 44YAKAMOZ GSK Yurdaer GÜNCÜ   
25 46YAKAMOZ GSK GÖKSEL BİLENLER   
26 47YAKAMOZ GSK Gürhan CANDAN   
27 48YAKAMOZ GSK İsa Tolga HELVACIGÜL   
28 49YAKAMOZ GSK Çağrı KÜÇÜKKARAMUKLU   
29 50YAKAMOZ GSK Bahadır Kuzey BOZAK   
30 51YAKAMOZ GSK Yavuz Çağan BOZAK   
31 52YAKAMOZ GSK Demir DEMİRER   
32 53YAKAMOZ GSK Süleyman Sarp ÇOŞKUN   
33 54YAKAMOZ GSK Demirhan KAPTAN   
34 55YAKAMOZ GSK Mert TÜRKELİ   
35 56YAKAMOZ GSK İdil Talya DOĞAN   
36 57YAKAMOZ GSK Hülya KAKAÇ   
37 58YAKAMOZ GSK Toprak KAKAÇ   
38 59YAKAMOZ GSK Sedat KAKAÇ   
39 60YAKAMOZ GSK Ateş ŞENTÜRK   
40 61YAKAMOZ GSK Belgin Tek TEK   
41 62YAKAMOZ GSK Ümmü Aysu DURAN   
42 63YAKAMOZ GSK Oğuzhan ÇELİKYÜREK   
43 64YAKAMOZ GSK Kaan ŞENEKEN   
44 65YAKAMOZ GSK Yağmur BIDIK   
45 66YAKAMOZ GSK Melih KARAMENDERES   
46 67YAKAMOZ GSK Tuna MEŞEKOPARAN   
47 68YAKAMOZ GSK Rüzgar Ali ONİKİDAL   
48 69YAKAMOZ GSK Akın Tuna ŞİMŞEK   
49 70YAKAMOZ GSK Furkan Mustafa DİNÇEL   
50 71YAKAMOZ GSK Mehmet Mirza DOĞAN   
51 72YAKAMOZ GSK Poyraz YILDIRIM   
52 73YAKAMOZ GSK Selahattin ÖNAL   
53 74YAKAMOZ GSK Eymen Ege ÖNAL   
54 75YAKAMOZ GSK Elif Naz ALKAN   
55 76YAKAMOZ GSK Rüzgar YENGEÇ   
56 77YAKAMOZ GSK Mesut Kerem ÇEBER   
57 78YAKAMOZ GSK Eylül Ünmek ÜNMEK   
58 79YAKAMOZ GSK Bengusu ATALAN   
59 80YAKAMOZ GSK Ela ÖZDEMİR   
60 81YAKAMOZ GSK Azra MUTLU   
61 82YAKAMOZ GSK Emre Arda DAMAR   
62 83YAKAMOZ GSK Barbaros Dora DURMUŞ   
63 84YAKAMOZ GSK Cumhur Berkut ÜNLÜ   
64 85YAKAMOZ GSK Mekin Alper KAYRA   
65 86YAKAMOZ GSK Göktan ÖZKAN   
66 87YAKAMOZ GSK Can GÜRGÜN   
67 89YAKAMOZ GSK Defne ÜNMEK   
68 90YAKAMOZ GSK Beren Duru CANBAZER   
69 91YAKAMOZ GSK Mahmut Uras TENGİZ   
70 92İOG Mustafa Yasin BOSNALI 2661122 
71 95BURSA ORYANTİRİNG SK. EMİNE ÖZTÜRK 8041223 
72 96Bursa Oryantiring Spor Kulübü Demir Özgün 8041607 
73 98DORUK DAĞCILIK Nuriye Uzuncan 2105908 
74 100DORUK DAĞCILIK Nigar Boz 2105916 
75 101  Zeynep Kaya   
76 102  Eyüp Kaya   
77 103Ogidos Abdülkadir Sakar   
78 105Ogidos Öznur Bazna   
79 108OSMANİYE OGİDOS Mustafa Köşeli   
80 113Ogidos İslam Akgüneş   
81 114OGİDOS Fatma Nur Tüysüz   
82 117Osmaniye ogidos Mehmet Can Güventürk   
83 119OGİDOS Fatma Nur Tüysüz   
84 120OGİDOS ALİ RIZA TOPCU   
85 121  ALPEREN TOPCU   
86 124OSMANİYE OGİDOS Uğur Doğan KÖK   
87 125  Uzay KÖK   
88 126Ege Atletik Leila Türkan Doluca 720806135-53-001777
89 127Avp Cihanspor kulübü Sude Pişkin   
90 147Avp Cihanspor kulübü Beranur Gelir   
91 148Avp Cihanspor kulübü Ayşenur Öz   
92 149Avp Cihanspor kulübü Ömer Yeşilçayır   
93 151Ogidos Dilşat DAVARCI   
94 157  Mislina DAVARCI   
95 158İOG - İstanbul Oryantiring Spor Kulübü Emel Seçer Yılmaz 2104848 
96 159  Dilek MERT   
97 163  Ayşa Asya TUZCUOĞULLARI 8141213 
98 164  Altar Ilgaz TUZCUOĞULLARI 8122606 
99 166Başkent Hedef Spor Kulübü Boğaç Rüzgar TUZCUOĞULLARI 2029725 
100 167Çaycuma Gençlik Spor Kulübü Gamze TUZCUOĞULLARI   
101 168Ege Atletik S.K. Berk Doğan  35-53-003443
102 169Ege Atletik S.K. Reyhan Zeren Aksoy  35-53-003384
103 170Ege Atletik S.K. Ilgın Soğukbunar  35-53-002447
104 171Ege Atletik S.K. Evin Asya Kundakçı  35-53-003144
105 172Ege Atletik S.K. Ege Özata  35-53-001881
106 173Ege Atletik S.K. Selim Enişte  35-53-003492
107 174Ege Atletik S.K. Ender Efe Eriş 720747835-53-002298
108 175Ege Atletik S.K. Defne Balaman  35-53-003494
109 176Ege Atletik S.K. Dora Orhan  35-53-003576
110 177Ege Atletik S.K. Onat Tuna Çelik  35-53-001753
111 178Ege Atletik S.K. Derin Sevil Bodur  35-53-003495
112 179Ege Atletik S.K. Cevher Sezai GÖZÜBÜYÜK   
113 180Ege Atletik S.K. Yusuf Poyraz TUNÇ   
114 186BURSA ORYANTİRİNG SK. EMİN TOPYÜREK 2078621 
115 187Güneşim Oryantring Kulübü Efe Bulut Koşdere 7205221 
116 191Güneşim GSK Güney Başaran 7205152 
117 192Güneşim GSK Pervin Avşar 7205245 
118 193Güneşim GSK Alp Reyhanoğlu 7205211 
119 195Güneşim Gençlik ve Spor Kulübü Şebnem Gürbüz 7205230 
120 196Güneşim GSK Yaprak Evşen Güleroğlu 7205163 
121 198Güneşim GSK Duru Sürücü 7205198 
122 199Güneşim GSK irem Gürbüz 7205178 
123 200İOG Gülşah MİYASAOĞLU TÜLEK 1399232 
124 203Balıkesir GSK Buket Aydın 6880022Buket Aydin
125 206İOG Bülent Şahin 1395249 
126 207  Canan Yıldız Şahin 1300756 
127 208Çankaya oryantiring Utku Çiçek 842094344703
128 210Çankaya Oryantiring Cemre Aydın   
129 211  Emre Çağlar Aydın   
130 212çankaya oryantiring Barış Sarıca   
131 216Çankaya Oryantiring Gsk Sinem Deniz 7205051 
132 218Zeynep Gülin Öngör MTAL GSK Kadir Toprak ALP   
133 219Uludağ osk Fatih Çıngı 2130982 
134 221Yakamoz GSK Gökçe ÖZMAN   
135 222Yakamoz GSK ATA ÖZCANŞEN   
136 223Yakamoz GSK ATEŞ ÖZCANŞEN   
137 224Yakamoz GSK CAVİDAN ÖZCANŞEN   
138 225Bursa oryantiring spor kulübü Kerem Kurt   
139 247  Suray DURAN   
140 252Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Bilgekağan Okur   
141 255Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Melih Tuna Ergin   
142 256Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Oğuz Tezel   
143 257Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Emre Tezel   
144 258Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Süleyman Emre Aldıç   
145 259Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Ertuğrul Baha Yetgin   
146 261Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Serap Okur   
147 265Bahriye Yelken ve Doğa Sporları Kulübü Derneği Nazan TEMİZKAN   
148 266Yakamoz GSK Efe ÖZEN   
149 267OSMANİYE OGİDOS Neslihan OĞHAN   
150 269  Ali Uçar   
151 271Anadolu Oryantiring Spor Kulübü huzeyfe SIĞIRCI   
152 273Jandarma Gücü özge bozca   
153 276YAKAMOZ GSK Pamir AÇAR   
154 277OSMANİYE OGİDOS Kerem Hayta   
155 278Osmaniye Ogidos Ali Yavuz Güngör   
156 279KUYUCAK BELEDİYE SPOR ELİF ASYA UYSAL   
157 281Bahriye yelken ve doğa sporları kulübü dernegi Eren Kesen   
158 286Bahiye Yelken Ve Su Doğa Sporları Kulübü Derneği Mehmet Mert Özhüsrevoğlu   
159 287  CAN DEMİRCAN   
160 288  CAN DEMİRCAN   
161 289Demircan CAN DEMİRCAN   
162 290Soma Linyit Maden Spor Kulübü İsmail Burak Biçer   
163 291  Furkan Genç   
164 292  Berkay Kılıç   
165 293  Ömer Faruk Demirtaş   
166 294  Ahmet Baran Dümenli   
167 295  Umut Bozbay   
168 296  Muhammet Ali Koca   
169 297  Kamil Efe Ekiz   
170 298  Onur Akcan   
171 299Soma Linyit Maden Spor Kulübü Batuhan Ayvaz Barut   
172 300  Emre Duran   
173 301  Nursel Düzdemir   
174 302  Dilek Mert   
175 303  Zeynep Koca   
176 304  Hatice Biçer   
177 305  İrem Girgin   
178 306  Canan Baş   
179 307Soma Linyit Maden Spor Kulübü Aysima Olgün   
180 308  Esra Karakobak   
181 309  Gülçin Özdemir   
182 310  Enis Bedirhan   
183 311  Kaan Büyükyıldız   
184 312ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı Aleyna Şener 201901644908
185 313ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı Aleyna Şener 201901644908
186 314ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı Aleyna Şener 201901644908
187 315KUYUCAK BELEDİYE SPOR sena yıldırım   
188 316KUYUCAK BELEDİYE SPOR sena yıldırım   
189 317KUYUCAK BELEDİYE SPOR tuana yıldırım   
190 318KUYUCAK BELEDİYE SPOR aybüke küçükcanip   
191 319KUYUCAK BELEDİYE SPOR gülce neva kervan   
192 320KUYUCAK BELEDİYE SPOR ada su ahmetali   
193 321KUYUCAK BELEDİYE SPOR elif ahmetali   
194 322KUYUCAK BELEDİYE SPOR toprak ahmetali   
195 323KUYUCAK BELEDİYE SPOR ayşe eda çoban   
196 324ALTINTAŞ SPOR KULÜBÜ Kayra Mahir Temel   
197 325  Masal Er   
198 326  Büşra Karakaş   
199 327  Esil ATILGAN   
200 328  Ceren Enyarıcı   
201 329  Elif Sena Akbaş   
202 330  Zeynep Barış   
203 331  İsmail Er   
204 332KUYUCAK BELEDİYE SPOR yasemin ayöz   
205 333KUYUCAK BELEDİYE SPOR berke korkmaz   
206 334KUYUCAK BELEDİYE SPOR bengü mete   
207 335ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı Ahmet Eren Çolak 201901444924
208 336ferdi Sezgi Kadriye Güçlü 20190230
209 341Soma Linyit Maden Spor Kulübü Rehyan Bozbay   
210 342  Hamide Taşkıran   
211 343  Damla Barut   
212 344  Hale Taşkıran   
213 345  Melih Kadir Taşkıran   
214 346Soma Linyit Maden Spor Kulübü Semih Bozbay   
215 349Jandarma Gücü Lale Han Kılıç 864693925412
216 354Jandarmagücü SK Cansel SARAÇ 864693120188
217 355Jandarma gücü Ercan Dudak 86469289005
218 358Jandarma gücü sk Batuhan DUĞAN   
219 360Jandarmagücü SK. Mustafa Alperen ÇETİNKAYA   
220 361Jandarma Gücü Esra Turan   
221 362Jandarma Gücü SK Aslıhan ATAOĞLU   
222 363Jandarma Gücü Sk. Harun İşler 8646935 
223 365Jandarma Gücü SK Ayşe İşler 8646922 
224 366Jandarma Gücü Kemal gümüş   
225 370Çeşme yelken spor klubü Gülşah Bircan Akpınar 8268903 
226 373TSK spor gücü Koray Şahin 8519815 
227 374TSK spor gücü Koray Şahin 8519815 
228 375TSK spor gücü Koray Şahin 8519815 
229 376UKS TRAPER Lukasz Wlodarczyk 8004603 
230 377  Agnieszka Wlodarczyk 8032150 
231 378  Wiktoria Wlodarczyk 8220948 
232 379  Alicja Wlodarczyk 8032151 
233 380KUYUCAK BELEDİYE SPOR cemre cengiz   
234 381  Ali Millik   
235 385  Hatice Millik   
236 386  Şükriye Sezen   
237 389Yakamoz GSK Salih Emre DAMAR   
238 391Yakamoz GSK Eda Deniz DAMAR   
239 392TSK Spor Gücü Hasan Hüseyin FIRAT 9102759 
240 393TSK Spor Gücü Hasan Hüseyin FIRAT 9102759 
241 394Türk Silahlı Kuvvetleri Spor Gücü Eren Çiçek 7003542 
242 395Türk Silahlı Kuvvetleri Spor Gücü Eren Çiçek 7003542 
243 396TSK SPOR GUCU Enes AYHAN 9102758 
244 397TSK Spor Gücü Muhammet Arpacı 9102760 
245 398TSK SPOR GUCU Enes AYHAN 9102758 
246 399TSK Spor Gücü Muhammet Arpacı 9102760 
247 400TSK SPOR GUCU Enes AYHAN 9102758 
248 401TSK Spor Gücü Muhammet Arpacı 9102760 
249 402TSK SPOR GUCU Enes AYHAN 9102758 
250 403TSK SPOR GUCU Enes AYHAN 9102758 
251 404Tsk spor gücü Ahmet KAZAN 9102770 
252 405Tsk spor gücü Ahmet KAZAN 9102770 
253 406Tsk spor gücü Ahmet KAZAN 9102770 
254 407Tsk Spor Gücü Muhammet Arpacı 9102760 
255 408Tsk Spor Gücü Muhammet Arpacı 9102760 
256 409Tsk spor gücü Ahmet KAZAN 9102770 
257 410Tsk spor gücü Ahmet KAZAN 9102770 
258 411Tsk Spor Gücü Muhammet Arpacı 9102760 
259 412Tsk spor gücü Ahmet KAZAN 9102770 
260 413TSK spor gücü Batuhan Gazi KILIÇ 9102765 
261 414TSK SPOR GÜCÜ Fırat GÜNDÜZ   
262 415TSK SPOR GÜCÜ Fırat GÜNDÜZ   
263 416TSK SPOR GÜCÜ Fırat GÜNDÜZ   
264 417TSK SPOR GÜCÜ Fırat GÜNDÜZ 9102762 
265 418Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
266 419Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
267 420Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
268 421Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
269 422Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
270 423Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
271 424Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
272 425Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
273 426TSK SPOR GÜCÜ Abdullah Enes UGUÇ 9200975 
274 427TSK SPOR GÜCÜ Abdullah Enes UGUÇ 9200975 
275 428TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
276 429TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
277 430TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
278 431TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
279 432TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
280 433TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
281 434TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
282 435TSK SPOR GÜCÜ ( Kara Harp Okulu ) Arda Berkcan TOPAL 9102768 
283 436TSK SPOR GÜCÜ Arda Berkcan TOPAL 9102768 
284 437TSK SPOR GÜCÜ Arda Berkcan TOPAL 9102768 
285 438TSK SPOR GÜCÜ Arda Berkcan TOPAL 9102768 
286 439TSK SPOR GÜCÜ Arda Berkcan TOPAL 9102768 
287 440TSK SPOR GÜCÜ Arda Berkcan TOPAL 9102768 
288 441Tsk spor gücü Beytullah ÖZKAN 9102761 
289 442TSK Spor Gücü Baran MOLA 7003541 
290 443TSK Spor Gücü Baran MOLA 7003541 
291 444TSK Spor Gücü Baran MOLA 7003541 
292 445TSK Spor Gücü Baran MOLA 7003541 
293 446TSK Spor Gücü Baran MOLA 7003541 
294 447TSK Spor Gücü Melike TEMİRKIRAN 9102763 
295 448TSK Spor Gücü Melike TEMİRKIRAN 9102763 
296 449Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
297 450Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
298 451Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
299 452TSK Spor Gücü Melike TEMİRKIRAN 9102763 
300 453Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
301 454Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
302 455Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
303 456Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
304 457Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
305 458Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
306 459Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
307 460Tsk spor gücü Tuğba Gürbüz 9102764 
308 461Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
309 462Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
310 463Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
311 464Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
312 465Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
313 466Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
314 467Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
315 468Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
316 469Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
317 470Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
318 471Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
319 472Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
320 473Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
321 474Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
322 475Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
323 476Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
324 477Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
325 478Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
326 479Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
327 480Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
328 482Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
329 483Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
330 484Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
331 485Tsk spor gücü Beytullah Temelli   
332 487tsk spor gücü Rıdvan OVALI   
333 489tsk spor gücü Ali Eren 7003537 
334 490tsk spor gücü Rıdvan Ovalı 9200979 
335 496  Ali Eren 7003537 
336 499TSK SPOR GÜCÜ Mustafa Uykun 9102766 
337 526Tsk spor gücü Taha Yusuf Yolcu 9200972 
338 528Tsk spor gücü Yasin Yeşil 9200949 
339 529Tsk spor gücü Ahmet KAZAN 9202770 
340 530Tşk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
341 531Tşk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
342 532Tşk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
343 533Tşk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
344 534Tşk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
345 535Tşk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
346 536    
347 537Tsk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
348 538Tsk Spor Gücü Gözde ALTUĞ   
349 539TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel   
350 540TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel   
351 541TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel   
352 542TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel   
353 543TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel   
354 544Tsk Spor Gücü Gözde ALTUĞ 7003546 
355 545Tsk Spor Gücü Gözde ALTUĞ 7003546 
356 546Tsk Spor Gücü Gözde ALTUĞ 7003546 
357 547tsk spor gücü Beytullah Temelli 9200971 
358 548tsk spor gücü Beytullah Temelli 9200971 
359 549tsk spor gücü Beytullah Temelli 9200971 
360 550tsk spor gücü Beytullah Temelli 9200971 
361 551tsk spor gücü Beytullah Temelli 9200971 
362 552Ankara GSM Mehmet KAVAZ 7212284 
363 553TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel 7003547 
364 554TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel 7003547 
365 555TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel 7003547 
366 556TSK SPOR GÜCÜ merve birsu temel 7003547 
367 557TSK Spor Gücü Ali Kaplan 9200978 
368 558TSK Spor Gücü Ali Kaplan 9200978 
369 559TSK Spor Gücü Ali Kaplan 9200978 
370 560  Eylül Özdemir   
371 561  Eylül Özdemir   
372 562  Eylül Özdemir   
373 563  Eylül Özdemir   
374 564  Eylül Özdemir   
375 565  Poyraz mete kesiktaş   
376 566Soma Linyit Maden Spor Kulübü enes yılmaz   
377 567İSTANBUL GSM Uras KAVAKLIOĞLU 2072833 
378 568  Halil Can Öksel   
379 569  Halil Can Öksel   
380 570  Halil Can Öksel   
381 571  Halil Can Öksel   
382 572  Halil Can Öksel   
383 573Yakamoz GSK Derya BELEVİ   
384 574Yakamoz GSK Yiğit ÖKMEN   
385 575Yakamoz GSK HÜLYA KADAN   
386 576Yakamoz GSK FEHMİYE CİLER DEMİRER   
387 577Yakamoz GSK KUZEY DEMİRER   
388 578TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
389 579TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
390 580TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
391 581TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
392 582TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
393 583TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
394 584TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
395 585TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
396 586TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
397 587TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
398 588TSK SPOR GÜCÜ Ali Kaplan 9200978 
399 589TSK SPOR GÜCÜ Sümeyra Cam 7207479 
400 590TSK SPOR GÜCÜ Sümeyra Cam 7207479 
401 591TSK SPOR GÜCÜ Sümeyra Cam 7207479 
402 592TSK SPOR GÜCÜ Sümeyra Cam 7207479 
403 593TSK SPOR GÜCÜ Sümeyra Cam 7207479 
404 594TSK SPOR GÜCÜ Sümeyra Cam 7207479 
405 595TSK SPOR GÜCÜ Sümeyra Cam 7207479 
406 596  sena akdağ 7207475 
407 597  sena akdağ 7207475 
408 598  sena akdağ 7207475 
409 599  sena akdağ 7207475 
410 600  sena akdağ 7207475 
411 601  sena akdağ 7207475 
412 602  sena akdağ 7207475 
413 603  sena akdağ 7207475 
414 604tsk spor gücü sena akdağ 7207475 
415 605tsk spor gücü sena akdağ 7207475 
416 606  Sena Akdağ 7207475TSK Spor gücü
417 607  Halil Can Öksel   
418 608  Halil Can Öksel   
419 609  Halil Can Öksel   
420 610  Gülsüm Söyler   
08.09.2022 - Sürat Yarışı, Urla Şehir Merkezi Urla /izmir 09.09.2022 - Sürat Yarışı,Alaçatı Çeşme /izmir 10.09.2022 - Sürat Yarışı, Çeşme Kalesi Çevresi Çeşme /izmir 11.09.2022 - Sürat Yarışı, Zübeyde Hanım Mahallesi Karşıyaka /izmir

BÜLTEN 1

 

 

Yarışmayı Düzenleyen Kurum:Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

 

YARIŞMA ORGANİZASYON KURULU

Etkinlik Direktörü

:

Suray DURAN

Koordinatör

:

Nuran DEMİRER

Organizasyon Sorumlusu

:

Özgür AYDIN

Baş Hakem

:

Sevda VARLI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YARIŞMA TEKNİK   KURULU

Etkinlik Direktörü

:

Suray DURAN

Baş Hakem

:

Sevda VARLI

Bilgisayar Sorumlu Hakemi

:

Bülten -3 de açıklanacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

YARIŞMA TEKNİK  ELEMANLARI

Harita Çizimi

:

Suray DURAN, Ramazan KULAKOĞLU

Parkur Planlama

:

Yüksel KÖSEM

Parkur Kontrolörü

:

Bülten -2 de açıklanacaktır.

Test Koşucuları

:

Bülten -2 de açıklanacaktır.

Çıkış Lideri

:

Bülten -2 de açıklanacaktır.

Varış Lider

:

Bülten -2 de açıklanacaktır.

Jüri

:

Bülten -3 de açıklanacaktır.

Yedek Jüri

:

Bülten -3 de açıklanacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yarışların sevk ve idaresi Yarışma Organizasyon Kurulu tarafından gerçekleştirilecektir

 

ETKİNLİK MERKEZİ

Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, 6708 Sokak No:8/2 Karşıyaka/İZMİR

Çalışma Gün ve Saatleri

                                            7 Eylül 2022  19:00-22:00

                                            8 Eylül 2022  19:00-22:00

                                                  9 Eylül 2022  19:00-22:00

                                                10 Eylül 2022  19:00-22:00

                                        

ETKİNLİK PROGRAMI

7 Eylül 2022 Çarşamba

Katılış ve Kayıtlar

SI ve Göğüs Numarası dağıtımı

Etkinlik Merkezi:Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, 6708 Sokak No:8/2 Karşıyaka/İZMİR

 

8 Eylül 2022 Perşembe

 İzmir Yüzüncü Yıl Kurtuluş Oryantiring Günleri 1.Gün

SÜRAT YARIŞMASI 

Urla Şehir merkezi URLA/İZMİR

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

9 Eylül 2022 Cuma

 İzmir Yüzüncü Yıl Kurtuluş  Oryantiring Günleri 2.Gün

SÜRAT YARIŞMASI -Ülke puanı veriyor.

Alaçatı  Çeşme/İZMİR  (Yeni Harita)

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

10 Eylül 2022 Cumartesi

İzmir Yüzüncü Yıl Kurtuluş Oryantiring Günleri 3.Gün

SÜRAT YARIŞMASI  - Ülke puanı veriyor.

Çeşme Kale Çevresi Çeşme /İZMİR

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

 

11 Eylül 2022 Pazar

İzmir Yüzüncü Yıl Kurtuluş Oryantiring Günleri 4.Gün

SÜRAT YARIŞMASI 

Zübeyde Hanım Mahallesi  Karşıyaka/İZMİR 

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Çeyrek Final Knock-out  Yarışın Başlaması ve İlk Çıkış

12:00 Koşarak Oryantiring Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

13:00 Yarı Final Knock-out  Yarışın Başlaması ve İlk Çıkış

15:00  Final Knock-out  Yarışın Başlaması ve İlk Çıkış

16:30 Ödül Töreni

 

KATEGORİLER

Koşarak Oryantiring Yarış Kategorileri

KATEGORİLER

DOĞUM YILLARI

E/K 8

2015-2016 Doğumlular

E/K 10

2013-2014 Doğumlular

E/K 12

2011-2014 Doğumlular

E/K 14

2009-2012 Doğumlular

E/K 16A (Milli Takım)

2007-2010 Doğumlular

E/K 16B

2007-2010 Doğumlular

E/K 18A (Milli Takım)

2005-2008 Doğumlular

E/K 18B

2005-2008 Doğumlular

E/K 20A (Milli Takım)

2003-2006 Doğumlular

E/K 20B

2003-2006 Doğumlular

E/K 21E (Milli Takım)

2006 ve daha önceki doğumlular

E/K 21A

2006 ve daha önceki doğumlular

E/K 35

1988 ve daha önceki doğumlular

E/K 40

1983 ve daha önceki doğumlular

E/K 45

1978 ve daha önceki doğumlular

E/K 50

1973 ve daha önceki doğumlular

E/K 55

1968 ve daha önceki doğumlular

E/K 60+

1963 ve daha önceki doğumlular

E / K Yeni Başlayan Yetişkin

2008 ve daha önceki doğumlular

E / K Yeni Başlayan Çocuk

2009-2013 Doğumlular

 

Kesin sonuçlar, 2022-2023 döneminde vize ve lisansını çıkarmış olan sporcular arasından 4 yarışın  (08-11 Eylül 2022) toplam puanlamasına göre belirlenecektir. Her kategoride(yeni başlayan kategori hariç) toplamda ilk 3’e giren sporculara madalya ve sürpriz hediyeler verilecektir.

2022-2023 döneminde vize ve lisansı olan sporcuların sonuçları Türkiye Oryantiring Federasyonuna bildirilecektir.

2022-2023 döneminde vize ve lisansı olmayan sporcular, doktor raporu olması durumunda  Yeni Başlayan Kategorisinde yarışabilirler.

 

Knock-out Oryantiring Yarış Kategorileri

 

KATEGORİLER

DOĞUM YILLARI

E/K 20A (Milli Takım)

2003-2006 Doğumlular

E/K 21E (Milli Takım)

2006 ve daha önceki doğumlular

Kesin sonuçlar, 2022-2023 döneminde vize ve lisansını çıkarmış olan sporcular arasından FİNAL yarışının sonucuna göre belirlenecektir. Her kategoride ilk 3’e giren sporculara madalya ve sürpriz hediyeler verilecektir.

Her kategori en az 24 sporcu olarak planlanmıştır. Katılımın 24 sporcu dan az olması durumunda Yarışma Organizasyon Kurulu kategorilerin birleştirmeye veya iptal etmeye yetkilidir.

Knock-out Oryantiring Yarışma yönergesi ayrıca yayınlanacaktır.

Knock-out Oryantiring Yarışmasına katılacak 11 Eylül 2022 tarihinde icra edilecek Koşarak Oryantiring Yarışına katılamayacaktır.

 

 KAYITLAR VE ÖDEME

Kayıtlar www.yakamozgsk.com adresinden yapılacak olup, 31 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir.

Ödemeler aşağıdaki hesaba havale edilecektir. Dekont ve iletişim bilgileri yakamozkulubu@hotmail.com elektronik postaya gönderilecektir.

Türkiye Oryantiring Federasyonun 2021-2022 sezonunda toplam ortalamasında ilk üçe  giren sporculardan, İzmir Yüzüncü Yıl Kurtuluş Oryantiring Günleri Yarışlarında ücret talep edilmeyecektir.

16 Nisan 2022  tarihinde icra edilen Ulusal Egemenlik Yarışında  ilk üçe  giren sporculardan, İzmir Yüzüncü Yıl Kurtuluş Oryantiring Günleri Yarışlarında ücret talep edilmeyecektir.   

Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları lisans işlemlerini tamamladıkları takdirde ücret talep edilmeyecektir.

Knock-out Oryantiring Yarışına katılan sporcular ücret indirimlerden faydalanamaz.

TOF tarafından belirlenen ücretlerde değişiklik olması durumunda oluşacak  fark yarışma ücretlerine eklenecektir.

 

 

ÜCRET TÜRÜ

ERKEN KAYIT

NORMAL KAYIT

GEÇ KAYIT

4.6.2022-4.7.2022

5.7.2022-8.8.2022

9.8.2022-31.8.2022

Yeni Başlıyanlar

Ücretsiz

Ücretsiz

Ücretsiz

Çoçuk Kategorileri Katılım 8 -14 (M/W)

220 TL/4 yarış            (8-11 Eylül 2022)

300 TL/4 yarış            (8-11 Eylül 2022)

380 TL/4 yarış            (8-11 Eylül 2022)

130 TL (Tek yarış)

150 TL (Tek yarış)

170 TL (Tek yarış)

Diğer Kategoriler Katılım 16+ ( M/W )

380 TL/4 yarış            (8-11 Eylül 2022)

460 TL/4 yarış         (8-11 Eylül 2022)

540 TL/4 yarış         (8-11 Eylül 2022)

170 TL (Tek yarış)

190 TL (Tek yarış)

220 TL (Tek yarış)

Elektronik Kontrol (SI)  Kartı Kiralama*

50 TL

60 TL

70 TL

Yarışma Alanlarına Ulaşım (Gidiş-Dönüş)

100 TL

125 TL

150 TL

Tüm Değişiklikler

ÜCRETSİZ

ÜCRETSİZ

70 TL

Kategori / SI / Çıkış Saati

 

 

STANT AÇMA

Yarışma zamanlarında  Amatör ve Profesyonel stant bölümleri açılacaktır.

 

Amatör Stant

Sporcularımıza ve kulüplerimize destek amaçlı amatör stant açma bölümleri olacaktır. Bu stantlar belli ölçülerde olacaktır. Herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Bunun için Yarışma Organizasyon Kuruluna  müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaatlar  www.yakamozgsk.com adresinden yapılacak olup, 15 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. . Müracaat etmeyenlere herhangi malzeme satışı ve tanıtım stant açma izni verilmeyecektir.

 

Profesyonel Stant

Yarışma Organizasyon Kurulun belirleyeceği ölçüler dışında talep eden sporcularımız/kulüplerimiz ve diğer kurum/kuruluşlar için sponsorluk karşılığı  profesyonel stant  açma izni verilecektir. Bu stantların nasıl kullanılaçağına Yarışma Organizasyon Kurulu tarafından  belirlenecektir. Müracaatlar  www.yakamozgsk.com adresinden yapılacaktır. Sponsorluk ödemeleri (işlemleri) ve müracaatlar 15 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. Müracaat etmeyenlere herhangi malzeme satışı ve tanıtım stant açma izni verilmeyecektir.

 

ULAŞIM KONAKLAMA

Ulaşım veya konaklama talebi olanlar aşağıda iletişim bilgisi olan kişilerle irtibata geçebilir.

İLETİŞİM

 

ADI SOYADI

TELEFON

ELEKTRONİK POSTA

Suray DURAN

0.555.9936555

yakamozkulubu@hotmail.com

Nuran DEMİRER

0.532.3524090

 

Özgür AYDIN

0.505.3881508

 

 

 

 

Sonuçlar