Adınız ve Soyadınız Cinsiyetiniz Doğum Yılınız SI Numarası 1. Gün 2. Gün
Sporcunun

Kulübün Adı:
E-posta:
Telefon:
HES Kodu:

Kategori: Doğum Yılı ve Cinsiyet Seçimine Göre Gelecektir
SıraKulüpKategoriSporcu (SI)
1 İzmir Gsm KEDNİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER (ERKEK) Hamza uslu
()
2 Akhisar BEL.sf skKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER (KADIN) Sinem Sungun
()
3 Ege Atletik S.K.YILDIZLAR (KADIN) Leila Türkan Doluca
(7208061)
4 Ege MaratonKÜÇÜKLER (ERKEK) Musa Nevzat Barry Doluca
()
5 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (ERKEK) Ömer Türkay
()
6 Ege Atletik Spor KülübüGENÇLER (KADIN) Dora Orhan
()
7 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (ERKEK) Selim Enişte
()
8 Ege Atletik Spor KülübüYILDIZLAR (ERKEK) Ender Efe Eriş
(7207478)
9 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (ERKEK) Ege Özata
()
10 Ege Atletik Spor KülübüMİNİKLER (ERKEK) Yusuf Poyraz Tunç
()
11 Ege Atletik Spor KülübüGENÇLER (ERKEK) Onat Tuna Çelik
()
12 Ege Atletik Spor KülübüYILDIZLAR (KADIN) Eylül Çelik
()
13 YAKAMOZ GSKGENÇLER (ERKEK) Akın Tuna Şimşek
()
14 Yakamoz GSKKÜÇÜKLER (ERKEK) Ateş Şentürk
()
15 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR (ERKEK) Bahadır Kuzey Bozak
()
16 YAKAMOZ GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (KADIN) Belgin Tek
()
17 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER (KADIN) Bengusu Atalan
()
18 YAKAMOZ GSKKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER (KADIN) Buket Bilenler
()
19 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR (KADIN) Defne Enez
()
20 YAKAMOZ GSKMİNİKLER (KADIN) Defne Ünmek
()
21 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR (ERKEK) Demir Demirer
()
22 YAKAMOZ GSKMİNİKLER (KADIN) Desen Yoran
()
23 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR (KADIN) Eylül Ünmek
()
24 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (KADIN) Feraye Balkuv
()
25 Ege Atletik Spor KülübüKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER (KADIN) Derin Sevil Bodur
()
26 Ege Atletik Spor KülübüYILDIZLAR (KADIN) Defne Balaman
()
27 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (ERKEK) Kaan Balaman
()
28 Ege Atletik Spor KülübüMİNİKLER (ERKEK) Berk Doğan
()
29 Ege Atletik Spor KülübüMİNİKLER (KADIN) Bade Özkocabıyık
()
30 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (ERKEK) Güney Zarplı
()
31 Ege Atletik Spor KülübüMİNİKLER (ERKEK) Uras Balım
()
32 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (ERKEK) Batuhan Bozkurt
()
33 Ege Atletik Spor KülübüMİNİKLER (ERKEK) Cevher Sezai Gözübüyük
()
34 Ege Atletik Spor KülübüMİNİKLER (ERKEK) RÜZGAR KARABAY
()
35 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (KADIN) Cemre Güçsüz
()
36 Ege Atletik Spor KülübüMİNİKLER (ERKEK) Ali Ege Bozkurt
()
37 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (KADIN) Evin Asya Kundakçı
()
38 Ege Atletik Spor KülübüKÜÇÜKLER (ERKEK) Ömer Türkay
()
39 Ege ATLETİK spor kulübü MİNİKLER (KADIN) Defne karanfil
()
40 Ege ATLETİK spor kulübü KÜÇÜKLER (KADIN) Ilgın sogukbunar
()
41 İOGKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER (KADIN) Gülşah Miyasaoğlu Tülek
(1399232)
42 Ege Atletik spor kulübüMİNİKLER (KADIN) Sena Akdeniz
()
43 Ege Atletik spor kulübüMİNİKLER (KADIN) Reyhan Zeren Aksoy
()
44 Bostanli KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (KADIN) Gülhatun Arslan
()
45 Bostanli MİNİKLER (ERKEK) Alvin Arslan
()
46 Bostanli MİNİKLER (KADIN) Tilda Arslan
()
47 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER (KADIN) Beren Duru Canbazer
()
48 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER (KADIN) Ela Özdemir
()
49 YAKAMOZ GSKMİNİKLER (ERKEK) Emre Arda Damar
()
50 YAKAMOZ GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (KADIN) Ferhan Helvacıgül
()
51 YAKAMOZ GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (KADIN) Filiz Bilenler
()
52  KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (ERKEK) Göksel Bilenler
()
53 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER (KADIN) İdil Talya Doğan
()
54 YAKAMOZ GSKGENÇLER (KADIN) Münevver Varlı
()
55 YAKAMOZ GSKKÜÇÜKLER (ERKEK) Süleyman Sarp Çoşkun
()
56 YAKAMOZ GSKKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (ERKEK) Özgür güvercin
()
57 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR (KADIN) Asya dikici
()
58 YAKAMOZ GSKYILDIZLAR (ERKEK) Emir dikici
()
59 YAKAMOZ GSKMİNİKLER (ERKEK) Mesut Kerem Çeber
()
60 YAKAMOZ GSKMİNİKLER (ERKEK) Rüzgar Ali Onikidal
()
61 Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları KulübüKENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (ERKEK) Cevdet Alyılmaz
(1407116)
62 Osmaniye OgidosKENDİNİ ÇOCUK HİSSEDENLER (KADIN) Öznur Bazna
()
Oryantiring Yeri

 

BÜLTEN

 2

 

YARIŞMA ORGANİZASYON KURULU

Yarışmayı Düzenleyen Kurum:Yakamoz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Proje Ortağı :Buca Belediyesi

Etkinlik Direktörü:Suray DURAN

Organizasyon Sorumlusu:Nuran DEMİRER

Etkinlik Koordinatörü :Senem KIZAK

Baş Hakem :Sevda VARLI

 

YARIŞMA TEKNİK KURULU

Etkinlik Direktörü/ Parkur Planlama:Suray DURAN

Baş Hakem: Sevda VARLI

Parkur Kontrol :Yüksel KÖSEM

Çıkış Sorumlu Hakem: Özgür AYDIN

Varış Sorumlu Hakem:Gülhan DOĞAN

ETKİNLİK MERKEZİ

Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi Kaynaklar Dere Kafe Buca/İZMİR

UTM 524095 – 4246018

Çalışma Gün ve Saatleri: 14 Nisan 2022  10:00-18:00

                                           15 Nisan 2022  10:00-18:00

ETKİNLİK PROGRAMI

14 Nisan 2022 Perşembe

Ulusal Egemenlik Oryantiring Günleri 1.Gün

TOPLANMA ALANI

Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi Kaynaklar Dere Kafe Buca/İZMİR

UTM 524095 – 4246018

Antrenman

Çalışma Saatleri: 10:00 -15:30

Eğitim  

Çalışma Saatleri: 10:00 -11:30, 12:00-13:30, 14:00-15:30

Katılımcılar kendi yaş gruplarında (Kategorilerde) eğitim alacaklardır.

15 Nisan 2022 Cuma

Ulusal Egemenlik Oryantiring Günleri 1.Gün

TOPLANMA ALANI

Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi Kaynaklar Dere Kafe Buca/İZMİR

UTM 524095 – 4246018

Antrenman

Çalışma Saatleri: 10:00 -15:30

Eğitim  

Çalışma Saatleri: 10:00 -11:30, 12:00-13:30, 14:00-15:30

Katılımcılar kendi yaş gruplarında (Kategorilerde) eğitim alacaklardır.

 

16 Nisan 2022 Cumartesi

Ulusal Egemenlik Oryantiring Günleri 3.Gün

    SÜRAT YARIŞMASI

     TOPLANMA ALANI

     Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi Kaynaklar Dere Kafe Buca/İZMİR

    UTM 524095 – 4246018

10:00 – 11:00 SI ve Göğüs Numarası Dağıtımı (Yarışma Alanı)

11:00 Yarışmanın Başlaması ve İlk Çıkış

15:00 Ödül Töreni

 

KATEGORİLER

 

MİNİKLER (ERKEK/KADIN)

2012 ve daha sonrası doğumlular

KÜÇÜKLER (ERKEK/KADIN)

2010 - 2011 doğumlular

YILDIZLAR (ERKEK/KADIN)

2008 - 2009 doğumlular

GENÇLER (ERKEK/KADIN)

2004  - 2007 doğumlular

KENDİNİ KÜÇÜK HİSSEDENLER (ERKEK/KADIN)

1988 – 2003 doğumlular

KENDİNİ GENÇ HİSSEDENLER (ERKEK/KADIN)

1987 ve önce doğumlular

KAYITLAR

Kayıtlar www.yakamozgsk.com dan olacaktır. Kayıtlar 6 Nisan 2022 tarihinde başlayacak ve 12 Nisan 2021 tarihinde saat 23:59 da sona erecektir.

Eğitim almak isteyenler https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbO9Z6yvYRPJsQ8b47yT-xoNaU_aYKCjLIEzTPaphOqlKL5A/viewform başvuru yapacaklardır.

Eğitim almak istemeyen ve antrenman yapmak isteyen katılımcılar tarafımıza bildirmeleri durumda 14 Nisan 2022 ve 15 Nisan 2022 tarihlerinde antrenman yapabileceklerdir.

NOT:Antrenman yapmak isteyenlerin yakamozkulubu@hotmail.com mail adresimize mail göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmada katılım payı alınmayacaktır. 

TASNİF ve ÖDÜLLER

Yarışı tamamlayan Minikler kategorisindeki tüm sporculara anı madalyası verilecektir.

Minikler kategorisi dışındaki tüm kategorilerde ise, sadece ilk üç sırayı alan sporculara madalya verilecektir.

Tüm kategorilerde ilk üçe giren sporcular İZMİR YÜZÜNCÜ YIL KURTULUŞ ORYANTİRİNG GÜNLERİ  yarışlarına ücretsiz katılabilecektir.

 ULAŞIM KONAKLAMA

14 Nisan 2022 ve 15 Nisan 2022 tarihlerinde Buca Belediyesinin ve Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi önünden servis kaldırılacaktır. Servisi kullanmak isteyenler https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbO9Z6yvYRPJsQ8b47yT-xoNaU_aYKCjLIEzTPaphOqlKL5A/viewform dan veya yakamozkulubu@hotmail.com mail atarak tarafımıza bildirmeleri gerekmektedir.

Konaklama talebi olanlar aşağıdaki kişilerle irtibata geçebilirler.

 

İLETİŞİM

ADI SOYADI

TELEFON

ELEKTRONİK POSTA

Suray DURAN

0 555 993 65 55

yakamozkulubu@hotmail.com

Nuran DEMİRER

0 532 352 40 90

 

Özgür AYDIN

0 505 388 15 08

 

Not :Bu yarışın onayı alınmıştır. Ama salgından dolayı kısıtlama gelmesi durumunda yarış ile ilgili alınan karar (Yarışın iptali veya ileriki bir tarihe alınması) ivedilikle tarafımızdan sizlere iletilecektir.